O nás

Jste v těch nejlepších rukou. ANTICOVID GEL Vám dá víc než jen dezinfekci.

 

Tea Tree Oil 100% NaturalMelaleuca alternifolia

Tea Tree olej dodávaný z Austrálie  je garantovaný přírodní produkt, který má díky své antibakteriální povaze blahodárný vliv na celou řadu kožních problémů.  Že olej Tea Tree ničí bakterie je jasné, ale zároveň pokožce pomáhá znovu nastolit normální bakteriální rovnováhu. Ve vysokých koncentracích od 0,25 % do 8 % ničí všechny škodlivé bakterie. I při koncentracích nižších než 0,1 % však brání tomu, aby se na pokožce usídlila odolná plíseň Candia Albicans  – rozšířená kvasinková plíseň, která může napadat kůži, sliznici úst, močové trubice a střev.

Hemp Seed, Virgin, Cold Pressed Oil - Cannabis Sativa  

100% čistý, nerafinovaný, lisovaný konopný olej lisovaný za studena má nejvyšší kvalitu a je pěstován v U.K. Jedná se o plodinu získanou z konopí, která má mnoho výhod pro kosmetiku a food. Olej z konopí lisovaného za studena je dobře známý pro svůj obsah GLA, Omega 3 a 6 a obsah vitamínu E. Obsažený olej v gelu je díky svým nekomedogenním vlastnostem ideální pro vyvážení a intenzivní hydrataci vašich rukou.

PRVNÍ MORAVSKÁ OBCHODNÍ věří v sílu přírody, kterou propojuje s nejnovějšími poznatky komerčního výzkumu, estetické dermatologie a za pomocí nejmodernějších technologií pro Vás tvoříme ochranné gely té nejvyšší úrovně.

Spolupracujeme pouze s českou skupinou několika málo firem a univerzit, které získaly zvláštní povolení od MZ na výrobu hlavního roztoku, vyráběný dle specifikací WHO (Světová zdravotnická organizace). Nedovážíme no-name dezinfekce, nenakupujeme gely z Asie a tím garantujeme jistotu ochrany Vašeho zdraví, kterou v této těžké době tak potřebujete. S naším týmem dodaný roztok formulujeme s antiseptickými oleji v BIO kvalitě do vhodných obalů, které Vám zvýší komfort a usnadní cestování. Myslíme i na Vaše nejmenší, proto využijte gely řady for KIDS

Komplexní přístup a maximální důraz na kvalitu. To jsou body, které garantují jasný původ všech námi používaných látek. Analýzu produktů pro nás v případě potřeb zajišťují akreditované externí laboratoře, které disponují certifikátem Českého institutu pro akreditaci (ČIA), které garantují kvalitu našich výrobků a původ.

Všechny naše výrobky skladujeme a balíme tak, abychom zachovali maximální potenci a kvalitu aktivních látek. Chráníme tak ingredience před UVA / UVB zářením, šetříme přírodu a vyrábíme bez zbytečného odpadu.